Episode 10
 

Boris Carloff na Radiu 1 britské BBC

Hranický producent Boris Carloff sbírá jednu trofej za druhou. Poté, co se loňská deska "I Wanna Be a Pair" beznadějně vyprodala, aniž by výrazný počet jejích kopií vůbec stačil opustit britské ostrovy, rozjíždí se nový humbuk kolem desky aktuální. Tou je EP Good Stuff vydané na značce Red Salamanda. Kromě Carloffovy muziky a zpěvu na desce uslyšíte vokály é zpěvačky Charlie One z Ohm Square.

Anglické vydavatelství Goya, jejímž sublabelem je právě Red Salamanda, se o své ovečky dobře stará, takže promo Good Stuff dorazilo mimo jiné také do významného evropského rádia Soul Seduction, kde učarovala jistému Alanu Brownovi, jenž absolutně netušil odkud se deska na jeho stole vzala a kdo že je ten Boris Carloff - tajemnější, než transylvánský Drákula, jehož tak nezapomenutelně Borisův jmenovec kdysi na stříbrném plátně ztvárnil. Ve své nadšené kritice ji ohodnotil devíti body z deseti v kategoriích Umělecký výkon, Kvalita zvuku a Ohlas publika. Tím však rozruch kolem Carloffovy nové desky zdaleka nekončí!

Nahrávka se zalíbila také jakémusi Gillesu Pettersonovi. Ano, tomu Gillesu Petersonovi! Do playlistu své prestižní show na Radiu 1 britské BBC, si vybral track "First Joy" ! Boris Carloff v současné době koncertuje zejména v pražských klubech společně s Bobem Mustardem a Charlie One a na červenec si do kalendáře čerstvě zapsal vystoupení v Paříži ...

http://www.bbc.co.uk/radio1/urban/tracklistings/peterson/20040422.shtml