Episode 10
 

Mortal Techno Combat Episode 10 tisková zpráva

Už necelý měsíc nás dělí od jubilejního desátého dílu našeho kultovní večírku Mortal Combat. Vzdor současnému smutnému trendu zredukovat promotérskou práci na uplácání line-upů z co největšího počtu komerčně úspěšných jmen pořád sázíme především na kvalitu, neustále vymýšlíme čím by jsme návštěvníkům celonoční pobyt v jinak nehostinném komunistickém kulturáku maximálně zpříjemnili.

Již nyní se intenzivně pracuje na výrobě speciálních dekoracích z osvědčené Raa.ovy dizajnérské dílny, které zakryjí depresivní sloh socialistického realizmu a nahradí jej kulisou příjemného prostředí, umocňujícího již tradiční emotivní párty atmosféru.

O stylově provedenou chill-outovou čajovnu se i tentokrát postarají nadšení čajomilci z Ostravské čajovny Na větrné hůrce. Hudební kulisu zde obstará vynikající český producent a zpěvák Boris Carloff (www.boriscarloff.com), jehož čerstvá deska "Good Stuff" momentálně působí poměrně slušný rozruch (víz informace v příspěvku Boris Carloff na Radiu 1 britské BBC). Kdysi sám provozoval přísně tradiční čajovnu a kdo jiný by měl vědět, jak takový prostor vyplnit tou správnou hudbou ? Jeho muziku doplní kolega BeNito.

Mortal Combat se snaží být maximálně otevřený a proto mimo jiné spolupracuje na projektu "Burn your way out!", který chce usnadnit novým DJským talentům vstup na dnes již poměrně konzervativní a uzavřenou techno scénu. Pokud se tedy takovým talentem cítíte být, rozhodně se do projektu přihlaste, protože možná právě pro vás je i tentokrát v line-upu rezervováno místo po boku zkušených a ostřílených DJů.

Předprodej na Mortal Combat 10 bude zahájen nejpozději 3.5. na těchto místech: Radiance (Ostrava), Tazzmania (Frýdek Místek), U Toflů (Janovice Bystré), Alton (Hranice), klub LeMonde (Rožnov pod Radhoštěm) a Music (Přerov). Zde budete moci zakoupit slevněnou vstupenku s klubovým poplatkem za 170Kč.