Episode 10
 
User User User User User User

Těsně před naší sobotní párty Mortal Combat 10 Vám všem přinášíme poslední informace. Dveře KD Válcoven plechu se v sobotu 22.5.2004 pro tancechtivé otevřou ve 20 hodin.

Všichni naši pozvaní djové jsou natěšeni a připraveni pro Vás ze sebe vydat to nej co skrývají. Jak již bylo avizováno obsazení je více než slušné. Na Rolling mill stagei vystoupí anglický velkoproducent a dj User (vlastním jménem Dean Cole), československé luhy a háje potom zastoupí na Mortalu dlouho očekávaná Lucca, dále Grining (SK), Roman Hyde, Lucasch, výherce soutěže o místo v line-upu a domácí Raa.o. Tea out stage hudbou pohodově vyplní z Hranic na Moravě pocházející Boris Carloff a BeNito.

Časově to v sobotu bude vypadat takto:

  Rolling mill stage:

20:00 výherce soutěže Burn your way out ! Danek Janek

21:00 Lucasch

22:30 Lucca

00:30 Roman Hyde

02:00 User

04:00 Raa.o

05:30 Grining

end 7:00

 

Tea out stage

All night long chill-out set

Boris Carloff

BeNito

Nebude také chybět ani nic z oznámených „příjemností“ celého Mortálku. V objektu naleznete čajovnu (od panáčků z čajovny Na větrné hůrce), fotbálky, minule osvědčené bramborové placky, zmrzlinový bar, čerstvé ovoce, gumoviny (želé bombony) u vstupu jako chuťovečka. Nebudu určitě lhát, když ještě zmíním vychytávku největšího kalibru k Mortalu neodmyslitelně patřící. Je jí jedinečná nálada a energie (zeptejte se, lidi Vám to poví).

Nyní mám tu milou povinnost oznámit Vám příjemnou informaci. Projekt rozjetý společně se serverem hudebniportal.cz nese další ovoce. Již podruhé jsme vyhlásili soutěž o místo v line-upu MC a zvolili mladého a nadějného. Tentokrát se nejvíce líbil mixset havířovského dj Danka Janka. Vystoupí tedy jak se již stalo zvykem na hlavní stagei od 20 do 21 h. Recenzi jeho díla a set samotný naleznete na adrese: http://www.musicway.cz/rclanek.asp?ID=2753&styl=3&rubrika=1#start .

A na závěr už jen pár drobností. Kdo neví kde KD Válcoven plechu hledat, mrkněte sem: http://www.mortalcombat.cz/mapka.htm . Myslíme trosku i na nezničitelné a pro ně je připravena v nedalekém klubu Tazzmania ( www.tazzmania.cz ) afterparty. V osm hodin bude před KD přistaven autobus pro nemobilní, který Vás odveze přímo před klub.

Snad jsme i ty poslední zarputilce navnadili na sobotní párty, na které se na Vás budeme těšit.

Tým MC