Episode 9
::
 

Hodnocení MC 9 našima očima.

 

Dnes, 18-tý den po párty Mortal combat 9, si dovolím nabídnout malé hodnocení celé akce nejen pro ty co s námi opět pařili, ale i pro ty kteří se tentokrát nezúčastnili:

Z našeho pohledu organizátorů bychom devítku označili jako dosud nejvydařenější. Z hlediska kompletního designu, organizačně, ale i po hudební stránce udělal Mortal i tentokrát výrazný krok vpřed.

Je pravdou, že jsme se neobešli bez drobných organizačních nedostatků, kterých však bylo (snad) minimum a pokud se přece nějaké závažnější problémy vyskytly, podařilo se nám je včas odstranit. Znovu zdůrazňuji, že jde o náš pohled, který se může od pocitu návštěvníka párty lišit a mnozí mohou oponovat, že až tak bez chyb celá akce nebyla. Rádi se z minulých chyb poučíme a zveme vás tímto k otevřené diskusi na našich webových stránkách www.mortalcombat.cz/forum.

K organizaci. Na MC9 byly v KD VP FM otevřeny 3 stage. V hlavním sále znělo, jako již tradičně, techno. Tuto místnost považujeme stále za klíčovou a proto jí byla i tentokrát věnována největší pozornost. Kompletní atmosféru pomáhal vytvářet klasický 8kw sound, 6 světelných robohlav, tři lasery (z toho jeden plno barevný), projekce a opět speciálně navržené dekorace. S touto stageí jsme byli nad míru spokojeni. Všichni účinkující odvedli skvělou práci a zábava zde jela na plný plyn. Sál byl solidně zaplněn již kolem půl desáté a lidí nadále přibývalo. „Plno“ zde bylo až do samotného konce.

Drum'n'bassová second stage nás naopak dosti zklamala. Přes kvalitní line-up, dobrý zvuk i světla, nedokázala návštěvníky zaujmout dle našich představ. Z tohoto neúspěchu se do budoucna rozhodně poučíme.

Naopak, k velmi pozitivním věcem celého večírku patřila již minule osvědčená čajovna (třetí stage – chill out). Tentokrát byla přesunuta do zadní části KD a mohla tak působit trochu zastrčeně. V celém areálu však byly vyvěšeny info cedulky a její přítomnost byla předem dostatečně avizována, takže příznivci čaje a pohodové chill out muziky si cestu jistě našli. Jedinou nepříjemností byla skutečnost, že později k ránu byla v této místnosti docela zima. Pokud se ale návštěvníci měli čím přiodít, bylo po problému.

Jako bonus byl u vstupu v přízemí otevřen prodejní stánek s free-style oblečením (Skotchka shop), hair and piercing studio (Příšerka), a pro hladovce stánek s bramboráky!

Tolik tedy subjektivní hodnocení zatím posledního dílu frýdeckomístecké párty Mortal Combat z pohledu nás, promotérů.

Tento text by neměl být chápán jako klasický report, ale spíše souhrn našich pocitů z této akce a jakýsi pokus o sebereflexi.

Vám, našim návštěvníkům, přejeme v roce 2004 jen samé příjemné a pěkné večírky plné dobré muziky. Za náš tým vám mohu slíbit, že se i nadále budeme snažit o to, aby další díl MC byl vždy ještě lepší, než ten předchozí.