Profil
::
N.One (PL)
Dj NONE aka N.ONE (Gliwice, Neotronika crew, Polsko)


     Jeho hudební cesta začala v roce 1991, kdy působil jako bubeník a vokalista punkové skupiny Out of control, později v letech 93-94 „zpíval“ HC/punkových kapelách Against all odds a Confrontation.K jeho prvnímu kontaktu s taneční muzikou došlo v roce 1995 a to tak, že už za rok začal organizovat své první parties.
     Ve stejném roce také založil své první djské seskupeni Electro skala. V roce 1998 pomahál v Polsku organizovat turné berlínského labelu Tresor a pod značkou Electro skala hrál a organizoval párty v klubech i punkových squatech. Na muzice oceňuje hlavně propracované aranže a neobvyklou práci se zvukem, proto se mezi jeho oblíbené umělce dostali producenti typu: Aphex twin, Christian Vogel, Mike Paradinas, Funckarma, Tobias Schmidt, Optical, Stakka & Skynet, Autechre a mnoho dalších zvukových mágů.
     V současnosti se N.one spolu s dalšími djs (Reck a Pejot) a producenty (CH Disctrict, Diakof, Quads) sdružují pod jménem Neotronika. N.one nehraje jen drum´n´bass ale také idm/experimental, nu school techno, electro-breaks, drill&breakcore… Na DnB stagei Mortal combatu se tedy můžete těšit na bubny a basy tvrdšího kalibru ;)

Set ke stažení na:
http://www.clubbing.pl/v2/autor_detail.php3?id=66

N.One

Angelo Mike ¦ Grining ¦ Inigo Kennedy ¦  Jay Cortez ¦ Johannes Leonid ¦ Laura Level + Rodent ¦ Lucasch ¦ Raa.o ¦ Roman Hyde ¦ Skipworker ¦ Toky ¦ Trancegate ¦ User